E-reprodukcje.net - Fotoalbumy i fotoksiążki, kalendarze ze zdjęciami, renowacja zdjęć, retusz zdjęć, fotomontaż, to i wiele więcej wykonujemy szybko i profesjonalnie - Zapraszamy


Masz pytanie?
Napisz do nas
reprodukcje@e-reprodukcje.net

Plan lekcji dla dzieci

W tym miejscu powinien być widoczny pokaz zdjęć. Jeśli tak nie jest prosimy sprawdzić czy w państwa przeglądarce włączona została obsługa Java Script.

Po wakacyjnych chwilach beztroskiej zabawy
i podróży przychodzi Wrzesień i czas powrotu do szkoły. Każde dziecko uczęszczające do niej potrzebuje planu lekcji, aby wiedzieć kiedy ma dane przedmioty. Umil mu ten powrót szkolnych obowiązków zamawiając plan lekcji ze zdjęciem. Do wyboru jest wiele kolorowych i ciekawych projektów, z których na pewno wybierzesz taki, który ucieszy twoje dziecko. Jeśli Twoja pociecha interesuje się czymś, a nie ma takiego motywu w proponowanych szablonach napisz, a specjalnie dla niej wykonamy projekt planu lekcji zupełnie za darmo!

Szablony są w różnych formatach:

 1. 15 x 21 - plan lekcji zeszytowy
 2. 21 x 30 - plan lekcji standard
 3. 30 x 45 - plan lekcji XL

Format 15 x 21 można włożyć za okładkę zeszytu, aby twoje dziecko miało zawsze przy sobie rozpiskę zajęć. Większe formaty będą nie tylko funkcjonalne, ale także pięknie ozdobią ścianę nad / obok biurka jak również jego blat. Plany lekcji wykonane są, na wysokiej jakości papierze fotograficznym Fuji, co nie tylko daje gwarancje ładnych kolorów oraz wyraźnych zdjęć, ale także pozwala pisać pisakiem na planie bez obawy o uszkodzenie papieru. Absolutną nowością jest plan lekcji na magnesie. Dzięki temu rozwiązaniu będziecie mogli nie tylko ozdobić lodówkę kolorowym zdjęciem z waszym dzieckiem, ale także nie umkną wam już żadne zajęcia pozalekcyjne pociechy i zawsze będziecie wiedzieć, na którą idzie, o której wraca ze szkoły wasze dziecko. A to wszystko bez żadnych dodatkowych elementów mocujących.

Cennik:

FormatPlan lekcji zwykłyPlan lekcji na magnesie
15 x 218,00 zł15,00 zł
21 x 3018,00 zł25,00 zł
30 x 4525,00 zł30,00 zł

Ewentualne kadrowanie, usuwanie czerwonych oczu, lekki retusz, usuwanie daty - GRATIS!

Jak zamówić?

 1. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej w tytule podając czego dotyczy zamówienie.
 2. W załączniku wiadomości prześlij nam zdjęcie, bądź zdjęcia do umieszczenia na planie lekcji.Pamiętaj, że zdjęcia z tel. komórkowych mogą mieć niską jakość. Prześlij nam zdjęcie, a my sprawdzimy czy fotografia nie ma zbyt niskiej rozdzielczości. Jeśli nie macie Państwo zdjęcia w wersji elektronicznej możecie je przesłać do nas zwykłą pocztą.
  Po zrealizowaniu zamówienia odsyłamy je razem z planem lekcji bez uszczerbku dla fotografii.
 3. Na planie oprócz zdjęć możemy umieścić życzenia, motto, dedykacje.
 4. Jeśli trzeba zdjęcie podlega poprawie ostrości, kontrastu, na Państwa życzenie możemy wykadrować zdjęcie usunąć lub dodać jakieś elementy, dokonać fotomontażu.
  Możemy zdjęcie/a przerobić na czarno-białe.
 5. Do Państwa dyspozycji oddajemy ciekawe ramki, dzięki którym dodatkowo udekorujesz zdjęcie.
 6. Skontaktujemy się z Państwem i prześlemy projekt do akceptacji. Zdjęcie będzie miało zabezpieczenie w postaci znaku wodnego, oczywiście po akceptacji projektu i przesłaniu zamówienia, plan lekcji będzie bez zabezpieczenia.
 7. Podamy czas realizacji, ale zazwyczaj to 2 dni.
 8. W trakcie zamówienia możecie Państwo wprowadzać poprawki, dodawać nowe elementy, gdy projekt spełni oczekiwania, jest przekazywany do realizacji, wtedy należy wpłacić wyznaczoną kwotę na konto i podać dane do wysyłki paczki.
 9. Pocztą elektroniczną poinformujemy, że zamówienie zostało zrealizowane i paczka została wysłana do Państwa.
Valid XHTML 1.0 TransitionalAll copyrights reserved E-reprodukcje.net 2009-2017