Renowacja zdjęć Renowacja starych zdjęć Odnawianie zdjęć Odnawiania starych zdjęć Retusz fotografii
This is an example of a HTML caption with a link.

Renowacja i Retusz Zdjęć

Każdy z nas ma zdjęcia przedstawiające bliższą i dalszą rodzinę, znajomych, przyjaciół a czasem po prostu ciekawe miejsce lub sytuacje. Zdarza się, że fotografie te są stare, wyblakłe, poplamione, pogięte a nie rzadko brakuje na nich kawałka papieru przez co tracą swój urok. Nie ma nic prostszego jak wysłać je nam a my profesjonalnie się nimi zajmiemy. Przy renowacji większej ilości zdjęć proponujemy zastanowić się nad zamówieniem fotoalbumu lub fotoksiążki, która dodatkowo podkreśli piękno wykonanej reprodukcji. Jeśli są Państwo zainteresowani proszę nas o tym powiadomić przy składaniu zamówienia a my przygotujemy projekt i pomożemy dokonać wyboru.

Na czym polega odnawianie fotografii?

1. Zeskanujemy oryginalne zdjęcie w wysokiej rozdzielczości nie naruszając oryginalnego zdjęcia.
2. Wykonanie renowacji sprawi, że zdjęcie odzyska swój blask ( usuniemy zagięcia, rysy, szumy, plamy, uzupełnimy urwane elementy ).
3. Wywołujemy zdjęcie na wysokiej jakości papierze fotograficznym we wskazanej przez Państwa wielkości

Format9x1310x1513x1815x2121x3030x40
Cena0,59zł0,80zł1,50zł2,00zł7,00zł25,00zł

jak również w nietypowych wielkościach ( 6 x 9 , 8 x 11 ), możemy również dopasować zdjęcie do winiety ( kształt jajka ).
4. Na życzenie Klienta możemy zapisać zdjęcie na nośniku cyfrowym, który pozwoli zarchiwizować wykonaną renowacje, jak również wywołać większą ilość kopii odświeżonego zdjęcia w przyszłości.
5. Możemy również usunąć ze zdjęć niechciane osoby lub obiekty, wykonujemy profesjonalny fotomontaż.

Jak zamówić?

1. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej w tytule podając czego dotyczy zamówienie lub skorzystaj z formularza poniżej.
2. W załączniku dołącz zdjęcia, które mamy odrestaurować. Opisz w jakim stopniu mamy dokonać poprawek. Jeśli życzą sobie Państwo możemy dane zdjęcie przerobić na czarno-białe, w kolorze sepii lub w winiecie. Opisz nam jeśli mamy dokonać jakiegoś fotomontażu ( dodać nieobecną osobę ), wykadrować fotografie bądź usunąć osobę lub jakiś element. Wybierz format jaki chcesz uzyskać, a jeśli chcesz abyśmy wywołali zdjęcie i wysłali pocztą wybierz czy zdjęcie ma być na papierze BŁYSZCZĄCYM czy MATOWYM. Jeśli chcą Państwo możemy po akceptacji projektu i wpłacie wyznaczonej kwoty posłać zrekonstruowane zdjęcie na e-mail, a wywołanie zdjęcia na papierze pozostawiamy w Państwa zakresie.
3. Jeśli posiadasz tylko już wywołane na papierze zdjęcia podamy Państwu adres, na który należy przesłać pocztą list ze zdjęciami. Należy podać dane z punktu 2. Zeskanujemy zdjęcie bez uszczerbku dla fotografii.
4. Na zdjęciu możemy umieścić życzenia, motto, dedykacje.
5. Skontaktujemy się z Państwem i prześlemy projekt do akceptacji. Zdjęcie będzie miało zabezpieczenie w postaci znaku wodnego, oczywiście po akceptacji projektu i wywołaniu zdjęcie będzie bez zabezpieczenia.
6. Powiadomimy Państwa o czasie realizacji, ale zazwyczaj to 2 dni.
7. W trakcie zamówienia możecie Państwo wprowadzać poprawki, dodawać nowe elementy, gdy projekt spełni Państwa oczekiwania jest przekazywany do realizacji. Na tym etapie zamówienia należy wpłacić wyznaczoną kwotę na konto i podać dane do wysyłki paczki, jeśli mamy wywołać zdjęcia.
8. Istnieje możliwość za dodatkową opłatą oprawienia zdjęcia w ozdobną ramę z passe-partout.
9. Po zrealizowaniu zamówienia jeśli przesyłaliście Państwo do nas zdjęcia w wersji papierowej odsyłamy je razem z zamówieniem.
10. Pocztą elektroniczną poinformujemy, że zamówienie zostało zrealizowane i paczka została wysłana do Państwa.

Koszt takiej usługi jest zależny od stopnia zniszczenia fotografii. Po otrzymaniu zamówienia, skontaktujemy się z Państwem i w sprawie wyceny usługi. Po wykonaniu renowacji przesyłamy drogą elektroniczną zdjęcie po rekonstrukcji. Jeśli nie będzie żadnych uwag, sugestii pozostaje tylko wpłacić pieniądze na konto, a my wysyłamy zabezpieczony list z twoim Nowym-Starym zdjęciem.

Poproś o wycenę

Zamów