E-reprodukcje.net - Śmieszny kalendarz to idealny foto prezent dla niego i dla niej. Profesjonalny fotomontaż zdjęć twojego chłopaka, dziewczyny lub bliskiej ci osoby - Zapraszamy


Masz pytanie?
Napisz do nas
reprodukcje@e-reprodukcje.net

Kalendarz na prezent dla chłopaka, dziewczyny lub bliskiej osoby
Profesjonalny fotomontaż zdjęć

Śmieszny kalendarz i fotomontaż

Nie masz pomysłu na wystrzałowy prezent dla chłopaka, dziewczyny lub bliskiej
ci osoby? Nie chcesz dawać oklepanych nudnych podarunków, o których nikt na drugi dzień nie będzie pamiętał?
Kto nie marzył aby znaleźć się w miejscach bardzo odległych, spotkać ludzi, którzy nas fascynują i robić rzeczy, które są niesamowite a za razem nie osiągalne. Możemy stworzyć dla Was zdjęcia,
na których będziecie w towarzystwie prawdziwych gwiazd.

Wykonamy też zdjęcie w nietypowych sytuacjach oraz miejscach i nie ma najmniejszej przeszkody,
że tam nigdy nie byłeś. Wystarczy, że podeślesz nam zdjęcie z twarzą danej osoby a my już sprawimy, że efekt cię zadziwi. Jeśli dana osoba interesuje się czymś, uwielbia jakąś gwiazdę muzyki, sportowca wystarczy, że nam o tym powiesz a my postaramy się aby bohater fotomontażu stanął twarzą w twarz ze swoim idolem. Każdy fotomontaż traktujemy indywidualnie więc możesz mieć pewność, że twoje zdjęcie będzie oryginalne i niepowtarzalne. Każdy projekt przed zapłatą
i wywołaniem na papierze fotograficznym jest wysyłany do akceptacji. Można wtedy dokonać modyfikacji i wprowadzić zmiany. Aby efekt był ciekawy należy podesłać zdjęcie dobrej jakości, zdjęcia z komórek, prześwietlone przez światło oraz z niskiej jakości aparatów fotograficznych mogą powodować iż efekt nie będzie zadowalający i będzie widać modyfikacje w zdjęciu.
Oczywiście można podesłać kilka zdjęć, a my wybierzemy najlepsze, aby efekt był rewelacyjny.
Tak przygotowany kalendarz z żartem to świetny pomysł na prezent dla niego i dla niej lub po prostu sposób na uśmiech każdego dnia.

Masz do dyspozycji formaty:

 1. 10 x 15
 2. 15 x 21
 3. 20 x 30
 4. 25 x 38
 5. 30 x 40

Jak zamówić?

 1. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej w tytule podając czego dotyczy zamówienie.
 2. W załączniku wiadomości prześlij nam zdjęcia osoby, którą mamy wstawić do śmiesznego kalendarza lub wykonać profesjonalny fotomontaż. Pamiętaj im więcej zdjęć danej osoby tym bardziej urozmaicone fotomontaże można uzyskać. Nie szkodzi jeśli na zdjęciu znajdują się inne osoby, nas interesuje tylko osoba, która ma być bohaterem kalendarza. Twarz wybranej osoby musi być wyraźna, nie może być ani przepalona od światła ani za ciemna. Każde zdjęcie poddawane jest retuszowi oraz korekcji aby było idealnie dopasowane do wybranej sytuacji.
  Niska jakość zdjęcia może spowodować, iż efekt nie będzie taki realistyczny i naturalny jak byśmy chcieli. Pamiętaj, że zdjęcia z tel. komórkowych mogą mieć niską jakość. Jeśli masz wątpliwości co do jakości zdjęć wyślij je do nas, zobaczymy co da się z nich zrobić.
 3. Kalendarz nie musi rozpoczynać się od stycznia !
 4. Jeśli nie macie Państwo zdjęcia w wersji elektronicznej możecie je przesłać do nas zwykłą pocztą. Po zrealizowaniu zamówienia odsyłamy je razem z kalendarzem bez uszczerbku dla fotografii.
 5. Napisz czym interesuje się, jakie ma zainteresowania, kogo podziwia bohater kalendarza lub po prostu kim ma być dana osoba, to pomoże jak najbardziej zindywidualizować dany kalendarz. Możesz oczywiście pozostawić nam wolną rękę.
 6. Skontaktujemy się z Państwem i prześlemy projekt do akceptacji. W trakcie zamówienia możecie wprowadzać poprawki, dodawać nowe elementy, gdy projekt spełni Państwa oczekiwania jest przekazywany do realizacji. Na tym etapie zamówienia należy wpłacić wyznaczoną kwotę na konto i podać dane do wysyłki paczki.
 7. Podamy czas realizacji, ale zazwyczaj to 4-5 dni.
 8. Pocztą elektroniczną poinformujemy, że zamówienie zostało zrealizowane i paczka została wysłana do Państwa.
Valid XHTML 1.0 TransitionalAll copyrights reserved E-reprodukcje.net 2009-2017